OPAKJEL 6-20 | 500ML – ANTİSEPTİK SUSUZ KÖPÜK

KULLANICI GRUBU:
GENEL HALK

Yeteri kadar sıkılan köpük, direkt cilt bölgesine uygulanır, el yardımıyla temizlenecek bölgeye iyice yayılır ve kısa süre etki etmesi beklenir. Daha sonra temiz bir bezle bölge silinir. Güçlü kabuklaşmış kirlenmelerde kullanıldığında gerekirse işlem tekrar edilir.

Su, sabun veya yıkama losyonu kullanmadan cildin koruyucu temizliğini ve bakımını sağlar.
Yatan hastaların şiddetli aşınmaya uğramış ve tahriş olmuş ciltleri ve bilhassa idrarını tutamaya ve anus praeterli hastaların tedavisi için uygundur. Kullanım sonrası deri üzerinde koruyucu bir film tabakası bırakır. Aynı zamanda bebek bakımında da kullanılabilir.
OPAKJEL KÖPÜK®, özellikle yatan hastalarda cildin koruyucu temizliği ve bakımı için kullanıma hazır köpüktür. Cilde uyumlu PH’ya sahiptir.
Yapısındaki Aloe Vera, D-Panthenol ve Allantoin ile cildi besler, yıpranan cilt hücrelerini yeniler ve sağlık kazandırır. Mecetronium etho sülfat, isopropil alkol ve etil alkol ise antiseptik özellik kazandırarak hijyenik temizlik sağlar. İyi bir nemlendirici özelliğe sahiptir ve küçük molekül yapısı sayesinde derinin içine kolayca nüfuz eder. Hoş kokuludur ve kötü kokuları giderici özelliğe sahiptir.
Tıbbi cihaz ve alet dezenfeksiyonunda kullanılır.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ:
50 ml, 100 ml, 200 ml, 250 ml, 500 ml ve 1000 ml’ lik ambalajlarda bulunur.