Okul Taşıtları, Yemekhaneler ve Restoranlarda Antiseptik Ürünlerin Kullanımı

Okul Taşıtları, Yemekhaneler ve Restoranlarda Antiseptik Ürünlerin Kullanımı

Okul taşıtları, restoranlar ve yemekhaneler gibi kalabalık alanlarda hijyenin sağlanması zorlaşabilir.

Opakjel kullanımı el temizliğinin önem kazandığı kalabalık ortamlarda çok önemlidir. İyi bir hijyen sağlanması için ihtiyaç duyulan temizliği Opakjel ile elde edebilirsiniz. El yıkama apartlarında sıvı sabunlar yerine bu ürünün tercih edilmesi, ekstra olarak bu ürünün kullanılmasının teşvik edilmesi, bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde son derece etkilidir. Hastanelerde sık sık gördüğümüz bu tür ürünler, el ile temas edilen her durumu daha hijyenik kılmaya yardımcı olur. İyi havalandırılan yerlerde, serin ortamlarda en iyi etkiyi gösteren ürün ameliyat öncesi vücudun arındırılması konusunda da yardımcı olur. Mükemmel bir cilt temizliğini sağlayan ve enjeksiyonlardan 15 saniye evvel sürülebilen ürünü kan verdikten sonra damara baskı yaptığınız pamuğa sürüldüğünü bilmeniz gerekir.

Mükemmel Temizlikle Her Yerde Tanışabilirsiniz

Ticari takdim şekillerinin çok çeşitli olması nedeniyle kalabalık ortamlarda müşterilere dağıtmak, eşantiyon olarak hediye etmek için çok idealdir. Opakjel 3 ml gibi minik bir şeklinde takdim edilebiliyor. 50, 100, 200 ,250, 500 ve 1000 ml ambalajlarla satışa sunulmuştur. 25 derecenin altında saklandığında 3 yıl ömrü olan ürünü iyi bir şekilde stoklayarak mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Okullarda Kullanılabilir

Yetişkin gözetiminde okullarda kullanılabilen bu ürünler, çocukların birbirlerinden bulaşan hastalıklardan korunmasını sağlar. Bol suyla yıkanarak temizlenen cildin iyi bir hijyen elde edemediği durumlarda minik paketlerde ya da büyük pompalı şişelerde kullanılabilir. Çocuklara uygulanırken yetişkin gözetiminin tercih edildiği uygulamalar mükemmel bir temizlik sağlar. Gliserin ve boyar madde içerdiği için dikkatli tüketilmesi gereken ürün sağlığı olumsuz etkiler.

Başka Nerelerde Kullanılır?

  • Mikroplar nedeniyle kötü kokan koltuk altlarında
  • Ağda öncesi dış genital bölgede
  • Aletlerin dezenfekte edilmesinde
  • El hijyeni gereken tüm durumlarda
  • Enjeksiyon öncesinde ve sonrasında pamuk ya da direkt uygulamalayla
  • Muayenehane ve ameliyathane şartlarında sıklıkla kullanılır.

Sağlıklı bir el hijyeninin yanı sıra düzenli olarak tercih edilen bakım ürünlerinin ciltten çıkarılmasından sonra cilde de uygulanabilir. Akneli ciltlerin hijyeninin sağlanması için de Opakjel çok sık tercih edilir.