Adına ne derseniz deyin, ” Devlet içinde Devlet olmaz”

Birileri soruları çalarak, kendi yandaşlarına veriyor ve sonucunda hakkı olanın kontenjanı bu kişiler tarafından çalınarak üniversiteye giriyor, Devlete bürokrat olarak giriyor, mevki ve makam sahibi oluyor, sonrasında sadakatini göstermek üzere, görevini suistimal ederek, iş adamları vs ile akçeli işlere soyunuyor, vatan hainliğine kadar giden tüm bu işleri Allah’ın adını kullanarak ama aslında Kul ve Kamu hakkı yiyerek yapıyorsa bundan daha büyük Ahlaksızlık ve Günah olabilir mi?

Sizce Soruları çalan mı Suçludur?

Çalıntı soruları bile bile alan mı?

3 Maymunu oynayan, görmezden gelen, yardım ve yataklık yapan mı?

Yardım ve yataklık etmeye halen devam edenler mi?

Kul ve Kamu hakkı yiyenleri Allah, affetmeyip, helalleşin de gelin dediğine göre, yıllardır ve hala hakları çalınanlar, haklarını çalanları sizce affederler mi?

45 YILLIK SANAYİCİ ECZACI OLARAK, 80 YILLIK İLAÇ FABRİKAMIZIN KAMU HAKLARINI ÇALAN, ÇALIŞANLARIMIZIN ALIN TERLERİNİ, HALKIN SAĞLIĞINI ÇALAN, ÇALANLARA GÖZ YUMAN, ÇALANLARA YARDIM VE YATAKLIK EDEN BU AKTİF VE PASİF SAHTEKARLARI AFFETMİYORUM DA.

Sadece Mehmet Şapçı’ nın kişisel haklarını çalanların tümünü ise eğer varsa bir hakkım affediyorum, haklarımı helal ediyorum.

1 ARALIK 2015

Ecz. Mehmet ŞAPÇI
Merkez Lab. İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı