fbpx

Vizyon / Misyon

BİRİNCİ KALİTE OLMASI ZORUNLU OLAN SAĞLIK ÜRÜNÜ, AYNI ZAMANDA EKONOMİK DE OLUR söylemi firmamızın misyonudur. Bu misyon dahilinde üretim ve fiyat politikası takip edilmektedir.

Yaklaşık 85 Senelik deneyimi ile koruyucu hekimlik ve halk sağlığının en önemli enstrümanı olan antiseptik dezenfektan ürünler ve ilkyardım malzemeleri üretimi ile ilkyardım eğitimi konusunda marka ve sistemler yaratarak çalışanlarımız başta olmak üzere tüm halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek, kurumsal kimliğini uluslar arası kimliğe dönüştürerek sadece kalite üretmeyi hedefleyen örnek bir kuruluş yaratmak temel amacımızdır. Yasaların üstünde bir titizlik ile hergün kendimizi yenileyip çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayarak toplam kaliteye ulaşacağımıza inanıyoruz.

Merkez Laboratuarı müşterilerinin; bugün ve gelecekteki  istek ve ihtiyaçlarını mümkün olan en ekonomik düzeyde ve zamanında karşılayacaktır.

Yapacağımız zihinsel ve teknolojik yatırımlar ile müşteri odaklı firma kültürü oluşturup Pazar payını sürekli olarak arttırmak amacındayız.

Müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılması, ilgili yasa, yönetmelik, mevzuatları anlayıp gerekliliklerini yerine getirmek en önemli taahhüd ve görevlerimizden olacaktır. Kalite Yönetim Sistemimizin devamlılığının sağlanması, sürekli iyileştirilmesi ve etkinliği konusundaki kararlılığımız sürdürülecek, kalite hedeflerimiz belirlenecek ve ölçülecektir. Kalite yönetim sistemimiz tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ile de sürekli dinamik tutulacaktır.