OPAKJEL HİJYEN TATİL SETİ

OPAKJEL 10-70,OPAKJEL ANTİSEPTİK MENDİL, OPAKJEL GENÇ 100 ML;
Tümü de su ve durulama istemeyen,bakteriler ve mikroplar direnç geliştirmesin diye farklı formüllerde olan, onun içinde değiştirilerek kullanılmasını önemle tavsiye ettiğimiz antiseptik (mikrop öldürücü) ürünlerdir.
Tümü de ellerde günde en fazla 5 defa kullanılmalıdır.
Her bir kullanım en az 15-30 saniye ovalama şeklinde olmalıdır. Böylece 4-5 saat mikroplardan hem kendinizi hem de karşınızdakini korumuş olursunuz.
Mikrop yuvası olan para, cep telefonu, klavye, mouse, alışveriş arabası, direksiyon-vites, merdiven korkulukları, otobüs-minübüs koltuk ve el tutacakları, gözlük, kapı kolu, tuvalet klozetleri vb gibi yerler Opakjel antiseptik mendil veya kağıt mendile sıkılmış diğer Opakjel ürünleri ile en az 15-30 saniye silinmelidir.
KLORHEKSOL ANTİSEPTİK SIVI SABUN
Vücudunuzu, haftada 1-2 defa yeterince Klorheksol alıp hijyen setinde bulunan banyo lifi ile köpürtüp en az 3 dakika süre ile ovalayınız, sonrasında bol su ile durulayıp, kurulanınız. Bu işlem derinin nefes almasını ve sağlık kazanmasını sağlayacağı gibi, kötü kokuları ve mikropları da yok eder.
Ayaklarınızı haftada bir gün yeteri kadar alınıp ılık suda köpürtülmüş Klorheksollü bir leğende 10 dakika süre ile dinlendiriniz, bol su ile durulayıp, kurutarak kötü kokulardan arındırınız.
Diş fırçalarınızı, Klorheksol ile köpürtülmüş bir bardak suda 10 dakika bırakınız, bol su ile durulayıp, kurutunuz.
Her türlü ameliyattan en fazla 2-3 saat önce tüm vücudunuzu 2 defa en az 3 er dakika köpürtülmüş banyo lifi ile ovalayıp, bol su ile durulayıp, kurutarak, vücüdunuzu mikroplardan arındırıp, ameliyata hazır hale getiriniz.
Ellerinizi günde en fazla 2-3 defa 30 saniye süre KLORHEKSOL ile ovalayarak yıkayınız.
İÇİNDEKİLER:
1 Adet Klorheksol 100 ml, Antiseptik Sıvı Sabun
1 Adet Opakjel 10-70 Susuz Antiseptik, 100 ml (Sıvı Form)
20 Adet Opakjel Antiseptik – Dezenfektan Mendil
1 Adet Starbaz 100 ml Nemlendirici Etkili El ve Vücut Kremi
1 Adet Merkez Vazelin 40 ml
1 Adet Lüks Banyo Çantası
1 Adet Banyo Lifi
TOPLAM: 7 Çeşit 26 Adet Ürün